Distanční vzdělávání pro předškoláky

Vážení rodiče, zde najdete informace k distančnímu vzdělávání dětí s povinnou předškolní docházkou.

Pokud dojde z důvodu nařízení karantény k uzavření MŠ či jednotlivých tříd a nebude možná osobní přítomnost dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné, poskytneme dětem vzdělávání distančním způsobem, tzn. že pro Vás budeme připravovat materiály a náměty pro práci s dětmi vycházející z našeho školního vzdělávacího programu. Nabídka aktivit se bude pravidelně doplňovat.

Děti s povinným předškolním vzděláváním má zákonný zástupce povinnost telefonicky, SMS nebo písemně nahlásit a omluvit tak jeho účast v distanční výuce bez zbytečného odkladu. Po návratu do mateřské školy omluví dítě do omluvného listu.

Přejeme Vám i Vašim dětem pěkné dny s elektronickou školkou.

Činnosti pro distanční výuku

Brzy budu školákem – týden od 6.4. – 9.4.2021

Velikonoce – týdny od 22.3. – 31.3. 2021

Vyhánění zimy, vítání jara – týden od 15.3. – 19.3.2021