V této třídě pracují paní učitelky Bc. Vlasta Marková a Pavla Urbánková Dis. a školní asistent Petra Kurková Dis.

Do třídy Ježečků je zapsáno 24 dětí, od 3 do 6 let. Složení třídy je 10 dívek a 14 chlapců.

Pracujeme s Třídním vzdělávacím program, nesoucí název „PUTUJEME S JEŽEČKEM CELÝM ROKEM TAM A SEM“.
Zaměřujeme se na prosociální chování dětí ve skupině (ohleduplnost, vzájemná pomoc, empatie) a samostatnost při sebeobsluze a stolování. Snažíme se poznávat nové věci, prozkoumat svět kolem sebe, pomáhat si, jít příkladem a děti všestranně rozvíjet.

Dupe ježek, dupe v lese,
bodlinky si s sebou nese.
Na nich nosí jablíčka,
ví to celá školička.

Pravidla třídy Ježečků

Napomáhají dětem k ohleduplnosti, radostnému soužití a vštěpují jim základní pravidla slušného chování.

• Pravidlo pusinkové
    domlouváme se klidným hlasem
  • Pravidlo ouškové
    nasloucháme, když někdo druhý mluví
  • Pravidlo sluníčkové
    používáme kouzelná slovíčka: prosím, děkuji, promiň
  • Pravidlo želvičkové
    po třídě chodíme pomalu, abychom sobě nebo kamarádům neublížili
  • Pravidlo mravenečkové
    navzájem si pomáháme, uklízíme vypůjčené hračky
  • Pravidlo kapičkové
    šetříme vodou
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat