Ukončení karantény u dětí ze třídy Berušek

Dětem ze třídy Berušek k 30. 11. 2020 končí KHS nařízená karanténa. V této třídě bylo 8 dětí pozitivně testovaných, u ostatních dětí byl výsledek testování negativní.

Děti, které měly testy na Covid negativní, mohou od úterý 1. 12. opět nastoupit do MŠ, ale 3 dny zpětně nesmí vykazovat příznaky nemoci – rýma, kašel, průjem, teplota, zvracení. Zároveň Vás ale prosím, aby jste zvážili přítomnost svých dětí v MŠ. Jelikož nám stále chybí 4 paní učitelky, děti budou do konce tohoto týdne spojené se třídou Ježečků.

Pokud Vaše dítě v úterý 1. 12. nastoupí do MŠ, informujte prosím o této skutečnosti vedoucí ŠJ, aby Vaše dítě přihlásila ke stravování. Ostatní děti budou automaticky omluvené.

Ti, kteří se netestovali či nedali vědět výsledek testu, mohou do MŠ nastoupit nejdříve v pondělí, 7.12. a též nesmí vykazovat příznaky nemoci.

Provoz mateřské školy je od pondělí 30.11. omezen od 6.30 do 15.45 hodin do odvolání.

Všem rodičům moc děkuji za spolupráci a zpětnou vazbu ohledně poskytnutí výsledků testu.

Vážení rodiče,

obracím se na Vás, zákonné zástupce dětí, pokud to Vaše možnosti dovolí, ponechte si, prosím, v týdnu od 30.11. – 4.12. své děti doma.

Zejména si dovoluji požádat maminky a tatínky:

• na mateřské a rodičovské dovolené
  • pokud  jsou na OČR se sourozencem
  • jež mají možnost vykonávat práci z domu prostřednictvím home office

Ostatní rodiče prosíme o zvážení přítomnosti svých dětí ve školce.

Provoz mateřské školy bude od pondělí 30.11. omezen od 6.30 do 15.45 hodin do odvolání.

Toto opatření je z důvodu personálního, kdy nám v současné době chybí 5 paní učitelek a paní uklízečka.

Tímto opatřením chceme omezit spojování dětí napříč třídami.

Děkuji Vám za spolupráci a lidský přístup.

Jana Charousová, ředitelka MŠ

Ukončení karantény u dětí ze třídy Ježečků

Dětem ze třídy Ježečků k 29. 11. 2020 končí KHS nařízená karanténa.

V této třídě bylo 1 dítě pozitivní, u ostatních dětí byl výsledek testování negativní.

Děti mohou od pondělí 30. 11. opět nastoupit do MŠ, ale 3 dny zpětně nesmí vykazovat příznaky nemoci – rýma, kašel, průjem, teplota, zvracení.

Pokud Vaše dítě v pondělí 30. 11. nastoupí do MŠ, informujte prosím o této skutečnosti vedoucí ŠJ, aby Vaše dítě přihlásila ke stravování. Ostatní děti budou automaticky omluvené.

Vánoční jarmark

Srdečně se omlouváme všem příznivcům našeho Vánočního jarmarku, který nám letos překazila současná situace. Pokud to bude možné, tak příští rok vše napravíme a příjemné posezení pro Vás připravíme. Děkujeme za pochopení, kolektiv MŠ Vostelčice.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat