Vánoční výlet na zámek Potštejn

V pondělí 2. prosince nás čeká výlet na zámek Potštejn. Děti se můžou těšit na divadelní představení “Betlémský příběh” v interiérech zámku, pohoštění v zámecké cukrárně, vánoční výstavu a prohlídku zámeckého betlému v životní velikosti. Bližší informace sledujte na nástěnce v šatně.

Představení v Panském domě “Povídejme si, děti”

Ve čtvrtek 7.11. nás čeká představení v Panském domě “Povídejme si, děti” – 3 minimuzikály inspirované pohádkovými příběhy Josefa Čapka (Jak si pejsek roztrhl kaťata, O pyšné noční košilce a Jak vařili dort). Netradiční podání pohádek s veselými písničkami, které si děti během představení také zazpívají, a samy se aktivně zapojí – stanou se spolutvůrci jedné z pohádek. Hudební divadlo dětem Michaely Novozámské.

Bruslení

Ve středu 6.11. začínají lekce bruslení. Termíny dalších lekcí jsou 13.11, 20.11., 27.11., 11.12. Cena lekce je 10,- Kč a trvá 45 minut. Děti s sebou potřebují: brusle, oteplovací kalhoty, lyžařské prstové rukavice, přilbu – to vše v batohu či tašce označené jménem dítěte.